Корзина
30 отзывов
АКЦИИАЗС
УкраинаКиевул. Павловская, 28 б
+380(98)6546272
+380937246463
+380986546272
+380971896872
"ЭкоДом" - Ваш надежный партнер
Корзина

Газ дорожает , какой же котел выбрать?

Газ дорожает , какой же котел выбрать?

Цены на газ кусаются , покупаем котлы на дровах . Наша компания предложит котлы высокого качества и по выгодной для вас цене . Мы являемся официальными представителями многих производителей котлов по этому мы делаем демократические цены .

 

Твердопаливний котел? Так, але який? Така дилема постала останнім часом перед власником індивідуального господарства. Ціна на природній газ зростає, підвищуючи витрати на обігрів помешкання. Скоріше за все, газ дорожчатиме і надалі. Час замислитися над доцільністю придбання твердопаливного котла? Гадаю, що так!

У Польщі, для прикладу, основним джерелом енергії, що використовується в системах опалення домогосподарств є вугілля. Досить згадати, що з понад шести мільйонів домогосподарств з підведеним природнім газом, лише близько 10% використовують його для опалення.

І це не дивно, оскільки 1 ГДж енергії з вугілля коштує в два рази менше, ніж природний газ. Подібна пропорція існує і в порівнянні деревини з блакитним паливом. Навіть висока ефективність і порівняно легше обслуговування газових котлів по відношенню до вугільних, не в змозі переконати мешканців Польщі використовувати природний газ.

В даний час серед найпопулярніших і найбільш затребуваних твердопаливних котлів слід виділити два типи: котли верхнього згоряння і котли нижнього згоряння.

Rako_Ris_1Верхнє згоряння

Котел верхнього згоряння є найдавнішим і найбільш поширеним котлом на ринку. Він дозволяє спалювати практично будь-яке тверде паливо, що є його великою перевагою. Однак найбільша ефективність досягається при спалюванні вугілля або коксу.

Котел нижнього згоряння призначений, в основному, для спалювання вугілля та штибу. І хоча ККД цього типу котла і може бути дещо вищим (до 80%), ніж у котла з верхнім згорянням, частка їх на ринку не перевищує 10% загального обсягу продажів.

Нижнє згорянняRako_Ris_2

З практики ми знаємо, що вибір котла визначається кількома важливими умовами. Зазвичай, до них відносяться: тип палива, що спалюється в котлі, ціна продукту, гарантія на компоненти котла і блок управління, матеріал, з якого виготовлено котел, ємність камери згоряння.

Що стосується ціни котла, то, звичайно, найкраще, коли вона є найнижчою. У більшості випадків, однак, ціна йде рука об руку з якістю обладнання. Гарантійний термін котла також може вплинути на ціну. 

Дуже важливим критерієм вибору є також матеріал, з якого виготовлений котел. Це може бути конструкційна сталь, котлова сталь або чавун. 

Сильною рисою котлів верхнього згоряння на сьогоднішній день є універсальність палива. Такі котли вимагають меншої тяги димоходу. Котли верхнього згоряння з розпалом «зверху» значно продовжують тривалість горіння одного завантаження.

Наведені особливості мають найбільший вплив на вибір котла.

Звичайно, крім згаданих вище, останнім часом популярністю користуються ретортові котли з автоматичною подачею палива, особливо, якщо розглядати опалювання з боку ефективності й охорони навколишнього середовища.

Другие статьи